У МЗС Україні повідомили 24 Каналу, що наразі відомо про смерть 19 українських громадян в Ізраїлі. Ще 3 загинули в Секторі Гази.

Дивіться також ХАМАС звільнив з полону 2 полонених літніх жінок: посередником виступив Червоний Хрест

Дані Ізраїлю та України відрізняються

Україна залишається на другому місці після США за кількістю жертв внаслідок атак ХАМАС. Ізраїль повідомляв про смерть 23 українців в країні, однак українська сторона це спростовує.

Наразі відомо про 19 загиблих наших громадян в Ізраїлі та 1 зниклого безвісти. Ще 3 людини загинули на території Сектору Гази.

Загальна кількість підтверджених жертв серед українців в Ізраїлі: 19 загиблих та 1 зниклий безвісти. У Секторі Гази — 3 загиблих,
– повідомили у МЗС.

Раніше речник МЗС Олег Ніколенко пояснив 24 Каналу, що Ізраїль наводить приблизні дані від МВС своєї країни. Натомість українська сторона оперує лише тією інформацією, яку верифікувало МЗС України.

У Секторі Гази загинули двоє українських дітей

  • 24 жовтня під час обстрілу у Секторі Гази загинули двоє дітей, які були громадянами України – це братик і сестричка 9 та 6 віком років. Вижити вдалося лише їхній матері.
  • У МЗС України підтвердили трагічну смерть українських дітей 2014 та 2017 років народження. Наразі представництво України в місті Рамалла з’ясовує всі обставини трагедії та підтримує зв‘язок із родичами.
  • Відомо, що жінка, яка втратила своїх дітей внаслідок обстрілу по Газі, родом із Харкова.