Як повідомляє видання "Українські новини"з посиланням на відповідь Державного управління справами, на візит до Швейцарії українська делегація витратила 14,5 тисяч доларів (понад 355 тисяч гривень) і 102,6 тисяч гривень. З цих грошей 9,9 тисяч доларів пішли на оплату готелю.

Цікаво! Українські депутати спробували пояснити, за чиї гроші прибули у Давос: що з цього вийшло

Крім того, Державне управління справами попередньо оплатило авіаперевезення делегації за маршрутом Київ – Цюріх – Тель-Авів – Київ на суму 2,515 мільйона гривень. Летіла вона літаком Airbus A-319CJ, що належить державному авіапідприємству "Україна".

Володимир Зеленський перебував у Ізраїлі з 22 по 23 січня. Тут він зустрівся з лідерами країни, а також відвідав заходи з нагоди роковин Голокосту.

Що відомо про поїздку української делегації в Давос

Делегацію України в Давосі очолили президент Володимир Зеленський і прем’єр Олексій Гончарук. Також до Швейцарії з боку офіційного Києва поїхали:

  • міністр закордонних справ Вадим Пристайко,
  • олігарх Віктор Пінчук, який щорічно організовує Український сніданок у Давосі,
  • нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський,
  • генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко,
  • директорка громадської організації "Центр протидії корупції" Дарина Каленюк.

Крім того, у Давос прибули й кілька міністрів, зокрема очільник Мінінфраструктури Владислав Криклій і міністерка фінансів Оксана Маркарова. На форумі Україну представили й 23 нардепи. Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков щодо останнього зауважив, що парламент офіційно не відправляв народних депутатів до Швейцарії. Тому їхні поїздки не оплачуватимуть з державного бюджету.

Українська делегація перебувала в Давосі з 22 по 23 січня.

Зверніть увагу!

Зеленський виступив на форумі у Давосі: головні тези

Про Укрзалізницю, інвесторів та МВФ: Гончарук підбив підсумки візиту в Давос