Нардепка від "слуг" розповіла, що в Трускавці їй вдалось переговорити з президентом. Про це Буймістер заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

До теми Ахметов відповів на закиди про вплив на низку нардепів

Буймістер прокоментувала ймовірне виключення її з фракції "Слуга народу"

Я, як і вся країна, читаю новинні стрічки, коли вони з'являються після брифінгів пана Арахамії або пана Корнієнка. Але зі мною особистих розмов не було,
– заявила політикиня.

Вона також розповіла, що під час з'їзду фракції в Трускавці їй "вдалося пару хвилин переговорити з президентом, який б не знав про наміри Давида Арахамії виключити мене з фракції".

Нардепка пообіцяла розповісти президенту, чому голосувала проти закону про олігархів

Вона додала, що вони домовилися про зустріч з президентом, де Буймістер розповість не тільки, "чому голосувала червоною кнопкою по важливому законопроєкту. Я дам йому (президенту – 24 канал) механізми в рамках закону. Так, вони будуть трохи складніше і трохи довше процедурно, але вони точно будуть законними і допоможуть зацементувати той результат боротьби, якого хоче досягти пан Зеленський".

Вона також розповіла, що президент "сказав, що ми найближчим часом знайдемо час", а тому чекає на підтвердження зустрічі.

"Слуги народу" хочуть виключити з фракції Буйсмістер: дивіться сюжет 24 каналу

Коротко про діяльність та заяви нардепки Буймістер

  • Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко на брифінгу 4 жовтня заявив, що нардепку Людмилу Буймістер можуть виключити з фракції. Зокрема через те, що голосувала проти закону про деолігархізацію.
  • Політикиня Буймістер голосувала проти проєкту закону про олігархів двічі – у першому та другому читанні.
  • Про її виключення почали говорити відразу після голосування – 23 вересня 2021 року. Тоді заступниця голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії Євгенія Кравчук, реагуючи на подію, заявила, що їм є що обговорити.