Зокрема, їм дали добу для того, щоб добровільно повернутися додому. Інакше в майбутньому їх чекають проблеми з поверненням. Про це повідомила депутатка Ольга Василевська.

До теми 23 нардепи – за межами України: Стефанчук "пропонує" на таку кількість скоротити мандати

Флешмоб для депутатів

За словами Василевської, голова фракції Давид Арахамія вніс пропозицію про флешмоб. Нардепи мають фотографуватися з родинами вдома.

Окрім цього, на засіданні також вирішили що потрібно проголосувати за можливість добровільного онлайн голосування депутатів, які на лікарняному. Їхні голосування відображатимуться на табло в залі засідань. Це пропонували зробити шляхом підняття карток відповідного кольору, а голоси рахуватиме лічильна комісія.

Зарплати військовим та економічний паспорт

Потрібно підвищити зарплати військовослужбовцям на 30% вже з 1 березня. Гроші частково візьмуть з підвищення ренти на газ, цей законопроект також потрібно буде ухвалити цього тижня. В 1 читанні президент закликав проголосувати законопроєкт про економічний паспорт українця,
– повідомила Василевська згідно до рішень засідання.

За її словами, Зеленський зазначив, що йдуть переговори про надання Україні фінансової допомоги. Найбільше надають США, Великобританія, Євросоюз, найменше – Німеччина.

При цьому через паніку на тлі російського вторгнення, щодня Україна втрачає мільярди гривень.

Засідання "Слуги народу" основні заяви

  • Фракція зібралась в Офісі Президента 14 лютого, засідання тривало менше 40 хвилин. На нараді, окрім президента, були ще присутні голова парламенту Руслан Стефанчук та прем'єр-міністр Денис Шмигаль. За словами голови фракції Давида Арахамії, панікувати через російське вторгнення не варто.
  • Він також наголошував, що Росія не нападе на нашу територію найближчим часом. Все тому, що кількість її військ біля кордонів України, недостатня для повномасштабного вторгнення.
  • Окрім цього, 14 лютого на таємне засідання також збиралась Рада нацбезпеки та оборони. Також президент Володимир Зеленський опублікував відеозвернення до українців.

Президент звернувся до народу: дивіться відео

Повний допис Василевської

За підсумками засідання фракції за участю Президента.
чиновники, які тікають, мають повернутися протягом доби добровільно. Або в них будуть проблеми з поверненням в майбутньому.
Давид Арахамія запропонував флеш-моб депутатам, щоб фотографувались зі своїми родинами вдома.
потрібно проголосувати можливість добровільного онлайн голосування депутатів, які знаходяться на лікарняному. Їхні голосування відображатимуться на табло в залі засідань. Їхнє волевиявлення відбуватиметься шляхом підняття карток відповідного кольору, голоси рахуватиме лічильна комісія.
потрібно підвищити зарплати військовослужбовцям на 30% вже з 1 березня. Гроші частково візьмуть з підвищення ренти на газ, цей законопроект також потрібно буде ухвалити цього тижня.
В 1 читанні Президент закликав проголосувати законопроект про економічний паспорт українця.
Окрім цього, Володимир Зеленський зазначив, що йдуть переговори про надання Україні фінансової допомоги. Найбільше надають США, Великобританія, Євросоюз, найменше - Німеччина.
Щодня від паніки навколо гіпотетичного вторгнення Україна втрачає мільярди гривень: на котуваннях акцій, коливаннях гривні, здорожчанні пального.
Засідання за участю Президента, Прем’єр-міністра, спікера та голови фракції тривало менше 40 хвилин.