Про те, що нардепи від "Слуги народу" підписують спеціальні листи за усунення з посади спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, розповів депутат Олексій Устенко.

Читайте також ОП не має до цього стосунку, – Подоляк про ситуацію з Разумковим

Підписи "слуг" за відставку Разумкова

За словами Устенка, наразі листи підписали приблизно 160 нардепів.

На момент мого підписання було більш ніж 150 підписів,
– зазначив депутат.

Згідно з інформацією джерел 24 каналу, підписи за відставку Разумкова збирали під час засідання силового блоку, на якому були присутні генпрокурорка Ірина Венедіктова, глава Міністерства внутрішніх прав Денис Монастирський, очільник Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков та інші.

Згодом Олександр Качура підтвердив інформацію про збір підписів, однак назвав дещо меншу кількість. "Вже було приблизно 120 підписів. Тобто це вже питання технічне – дозбирати потрібну кількість, щоб план заповнити", – додав нардеп.

Водночас Михайло Радуцький повідомив, що підпишеться за відставку, щойно отримає підписні листи. А Дмитро Наталуха заявив, що не підтримує ідею відправити Разумкова у відставку, бо "він – хороший спікер".

Дмитро Наталуха
Наталуха виступив проти відставки Разумкова / Фото Валентини Поліщук для 24 каналу

Крім того, Качура прокоментував і чутки про те, що Разумкова можуть позбавити мандату. "Ті, хто таке говорить, нехай покажуть статтю регламенту, як це можливо зробити", – закликав депутат.

Відставка Разумкова: що відомо