Таку думку 24 каналу озвучив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. Він додав, що група ультранаціоналістів нині перебуває у, так би мовити, другій лізі російської політики.

Цікаво Робота західних спецслужб чи внутрішні погрози: Денисенко назвав версії загибелі доньки дугіна

Після смерті жиріновського в ультранаціоналізмі – вакуум

Денисенко розповів, що до групи ультранаціоналістів можна віднести гіркіна, прілєпіна, того ж таки дугіна. Вони намагатимуться зайняти той вакуум, який утворився в ультранаціоналістичному політикумі росії після смерті жиріновського.

До речі, його так само активно намагається заповнити мєдвєдєв. Крім того, всі бачать, що зюганов – уже мумія, яка нічого не може. А путін не молодшає,
– наголосив заступник міністра.

російська пропаганда просунула націоналістичну ідею

За словами Денисенка, російська пропаганда достатньо серйозно просунула націоналістичну ідею. Тому ультранаціоналісти цілком можуть увірватись у політикум і навіть мати фракцію в парламенті.

"Тому з цієї точки зору, я думаю, що смерть доньки дугіна будуть використовувати російські ультранаціоналісти, для того, щоб увірватись у вищий ешелон політики", – підкреслив він.

Денисенко пояснив, як російські ультранаціоналісти використають смерть доньки дугіна: дивіться відео

кремль може використати цю подію для посилення мобілізації

Радник міністра МВС також припустив, що кремль, зі свого боку, використає смерть доньки дугіна, аби заохотити росіян до масової мобілізації на війну в Україні.

Нагадаю, що перед початком Другої чеченської війни фсб навмисно підірвало 3 будинки в москві, що стало сигналом до початку бойових дій,
– зазначив Денисенко.

Він додав, що нині починати війну вже не треба, вона й без того триває 6 місяців. Але ще більше "закрутити гайки" населенню і змусити його погодитися до масової мобілізації цілком можна.

Вибух авто, в якому загинула донька дугіна: що відомо