Таку думку 24 Каналу озвучив ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, зауваживши, що смерть Пригожина може бути вигадкою. Він засумнівався у цьому через повідомлення від слідчого комітету Росії.

Дивіться також Версія з двійником, помста Путіна і що чекає на ПВК "Вагнер": як світ реагує на смерть Пригожина

У повідомленні слідчого комітету Росії вказали, що "було завершене проведення молекулярно-генетичних експертиз. За їх результатами особи усіх 10 осіб, які летіли на літаку, були встановлені. Вони відповідають списку, який заявлений у польотному листі". Найцікавіше у цьому випадку, що вони так і не сказали "людською мовою", що Пригожин був знищений.

Чому Пригожин може бути живим

На думку Жирнова, в авіакатастрофі міг загинути двійник Пригожина. На це наштовхує саме заява від слідчого комітету Росії.

Виявляється, що в Росії є щонайменше 4 людини, яких звали Пригожин Євгєній Вікторович. Перший – це той самий ватажок "Вагнера" та міжнародний злочинець.

А-от з трьома іншими є деякі цікаві деталі. Ці люди з іншими іменами та прізвищами працювали на Пригожина, але в якийсь момент вирішили перейменуватися. Їх звали Красавін Леонід Михайлович, Юнусов Руслан та Алєксєєв Дмітрій Алєксєєвіч. Тепер вони всі за паспортом – Пригожин Євгєній Вікторович.

Дивіться розмову з Сергієм Жирновим на ютубі 24 Каналу

Красавін у 2020 році їздив за паспортом Пригожина в Мюнхен, де його затримали, адже він схожий на Пригожина. В мережі навіть є фото, як його знімали для паспортного контролю. Також Красавін у такий самий спосіб їздив до Литви. І найцікавіше – у нього така ж дата народження, як і в реального Пригожина.

Крім того, після спроби заколоту в реального Пригожина знайшли паспорти з іншими даними – Гейлера Дмітрія Ісаковича 1 серпня 1965 року, Боброва Владіміра Васильовича 27 січня 1956 року та Семьонова Олега Юрійовича 8 жовтня 1962 року.

Отож, ми знаємо, що сам Пригожин мав 3 паспорти на інші прізвища. І 3 людини мали паспорт на його прізвище. Тепер знову читаємо повідомлення слідчого комітету Росії, що "особи усіх 10 осіб були встановлені. Вони відповідають списку, який заявлений у польотному листі". Все стає зовсім по-іншому. Слідком не сказав, що загинув справжній Пригожин. Там сказали, що загинув хтось із Пригожинів. Така собі юридична казуїстика. Написали нібито правду, але не сказали правду,
– вважає Жирнов.

У цей момент Пригожин під прізвищем Гейлер чи Бобров міг перебувати в іншому літаку. Або ж просто таємно виїхав з Росії. А загинути міг хтось із Євгєніїв Вікторовичів Пригожиних, які раніше змінили свої дані.

Наразі відомо, що це точно не був Руслан Юнусов, адже він перебуває в тюрмі з 2018 року. Тому, як стверджує Жирнов, це міг бути Красавін або Алєксєєв.

Красавін Леонід Михайлович / Скриншот 24 Каналу

Дружину Красавіна бачили біля могили Пригожина

Вже 30 серпня ЗМІ зафіксували, що дружина Леоніда Красавіна прийшла на могилу Пригожина. Вона була одягнута у чорне і, як розповідали очевидці, перебувала в пригніченому стані. Це ще одна деталь, яка наштовхує на думку, що загинути міг зовсім не оригінальний Пригожин.

Коли появилася його дружина, то сталася неймовірна річ, бо це підтвердило цю версію. Щоб розвіяти всі історії з двійниками, Красавін з дружиною мали б тоді прийти разом, щоб пом'янути колишнього начальника. Але прийшла лише вона одна. Логічно, що вона прийшла на могилу свого чоловіка, якого з 2018 року звали Пригожин Євгєній Вікторович,
– зауважив Жирнов.

Дружина Красавіна біля могили Пригожина / Скриншот 24 Каналу

Нові деталі щодо версії з двійником Пригожина: дивіться відео

Знищення Пригожина: коротко

  • Пригожин упродовж кількох місяців кидався на міністерство оборони Росії, звинувачуючи їх у нестачі боєприпасів та невдалих рішеннях. Зрештою він сказав, що російські військові завдали ракетного удару по табору вагнерівців за вказівкою міноборони Росії. Також він неодноразово критикував російські еліти. І навіть завуальовано ображав Путіна.
  • Після цього 23 червня Пригожин оголосив похід на Москву. Під час нього вагнерівці збили кілька російських вертольотів та літак, а також – зупинилися за 200 кілометрів від Москви. Однак вже наступного дня все нібито вдалося владнати. Вагнерівцям та Пригожину обіцяли амністію, однак вони мали виїхати в Білорусь. Все, що відомо про спробу заколоту від Пригожина, – читайте в матеріалі 24 Каналу.
  • Через 2 місяці, 23 серпня, стало відомо про падіння літака, на якому перебував Пригожин. Офіційної причини катастрофи немає, однак були здогади про удар із ЗРК С-300 або вибух бомби на літаку. Зрештою Пригожина поховали у Санкт-Петербурзі.