Порошенко висловив сподівання, що "Верховна Рада продемонструє відповідальність і спроможність у прийнятті законопроекту про Антикорупційний Суд".

Читайте також: Мустафа Найєм озвучив результати нічних переговорів щодо закону про Антикорупційний суд

"Закон про Антикорупційний Суд ухвалюється не для МВФ, не для Ради Європи, не для ЄС чи Америки. Антикорупційний Суд створюється для України, щоб забезпечити ефективну прозору боротьбу з корупцією, щоб створити незалежну установу, яка стане частиною реформованої судової системи", – сказав Порошенко.

Також Президент заявив, що голосування за Антикорупційний суд дасть Україні великі можливості.

Сьогоднішній день дасть нам величезні можливості: щодо підвищення кредитного рейтингу України, довіри до України з боку іноземних інвесторів, забезпечення економічного зростання і ключова позиція – довіри людей ,
– підкреслив Порошенко.

Читайте також: Антикорупційний суд: що зміниться в Україні і чому це важливо

Під кіець Президент закликав депутатів "знайти в собі сили і проголосувати за закон про Антикорупційний Суд".

Вірю, що Верховна Рада сьогодні гідно складе цей іспит,
– завершив виступ Порошенко.

Нагадаємо, створити антикорупційний суд від України вимагає Міжнародний валютний фонд. Такі суди діють у 20 країнах світу – здебільшого в Азії й Африці, де критична ситуація з корупцією. Європейських держав у цьому переліку лише три – це Хорватія, Болгарія і Словаччина. Спікер Андрій Парубій раніше заявляв, що закон ухвалять 24 травня. Втім, депутати на той час розглянули лише частину поправок.