У вітальному листі, адресованому Путіну, Ягланд висловив сподівання, що його новий мандат принесе Росії "мир і процвітання", передає Aftenposten.

Читайте також: Хто вітав Путіна з перемогою на виборах: у Кремлі похвалилися кількістю

"Вітаю з переобранням на пост президента Росії. Ми в Раді Європи сподіваємося, що ваше переобрання принесе російському народові мир і процвітання", – йдеться у документі.

Окрім того, Ягланд підкреслив, що РФ залишається "важливим учасником Ради Європи", а у період особливих викликів для Європи "співпраця – наш спільний обов'язок", зауважує видання.

"Сподіваюся, що ви в ході вашого президентства у прийдешні роки будете брати активну участь у всіх видах діяльності Ради Європи, сприяючи тому, щоб підтримувати наш загальний стандарт прав людини, демократії та права на благо всіх громадян Росії", – додав Ягланд у своєму листі.

Читайте також: У Путіна прокоментували відсутність привітань від Трампа

Нагадаємо, 18 березня в Росії відбулися вибори президента. За результатами підрахунку 99,81% голосів, на виборах президента Росії-2018 перемогу здобув чинний очільник РФ Володимир Путін.

Тим часом західні лідери утримуються від привітань переобраному главі Кремля, називаючи виборчий процес у РФ недемократичним та безальтернативним.