Про це розповів держсекретар США Ентоні Блінкен. Зокрема, 8 тисяч осіб вивезли з аеропорту Кабула впродовж доби 21 серпня.

До теми Якщо є пекло на Землі, то воно – там, – українка розповіла про евакуацію з Афганістану

За словами Блінкена, адміністрація залучила комерційні авіакомпанії до перевезень людей з третіх країн, куди їх доставляють з Кабула. Також вони залишаються там на час перевірки.

Ми уклали угоди приблизно з двома десятками країн на 4 континентах, які допомагають або незабаром допоможуть нам у вивезенні людей з Кабула,
– заявив держсекретар США.

Дізнайтеся більше Штати змінили правила, за якими пропускатимуть людей в аеропорт Кабула

Евакуація з Афганістану: останні новини

  • Після того, як терористи "Талібану" 15 серпня заявили, що захопили владу в країні, люди масово рушили в аеропорт Кабула, щоб покинути країну.
  • Військові 20 серпня в аеропорту застосували сльозогінний газ та відкрили вогонь у повітря. У такий спосіб вони намагались стримати натовп афганців.
  • Біля одного з пункту пропусків 23 серпня трапилась стрілянина. Внаслідок цього є поранені та один убитий. У стрілянині брали участь військові зі США та Німеччини.
  • Україна продовжує евакуацію громадян з Афганістану. З Кабула у Київ 23 серпня вилетів ще один літак. За словами глави МЗС Дмитра Кулеби, на його борту перебувало понад 100 українців.