Про це 24 каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу ЗСУ Роман Світан. Він також зазначив, що у відповідь на російські залякування, ці країни можуть застосувати удар на випередження, звісно – не ядерний.

Читайте також США закликали Китай та Індію попередити Росію про наслідки ядерного удару

Після того, як буде зафіксований факт, що Росія переміщує ядерну зброю – вдарять так, що росіяни більше не зможуть зібрати ядерний заряд,
– каже Світан.

Детальніше про ймовірні наслідки для Росії після використання ядерної зброї: дивіться відео

За словами фахівця, навіть не стільки мова про Україну, вже мовитиметься про неможливість застосування ядерної зброї по території Європи.

Кремлівський карлик не припиняє шантажувати ядерною зброєю

  • Путін 21 вересня пригрозив світу ядерною зброєю. Він сказав, що Росія використає усі наявні засоби для "свого захисту". У своїй "промові" глава Кремля наголосив, що не блефує.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що погрози ядерною зброєю від очільника Кремля Владіміра Путіна не є чимось новим. Але, за словами українського лідера, не можна відкидати ризики.
  • На ймовірні дії Росії мають реагувати інші ядерні держави, щоб продовжувати стримувати Москву від агресивних намірів. Так вважає радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.
  • На пресконференції в ООН Сєргєй Лавров став погрожувати "ядерною доктриною". Він заявив, що всі російські закони й доктрини, включно з ядерною, поширюватимуться і на "приєднані" через псевдореферендуми території України.