Про це 24 Каналу розповів ветеран російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман, зауваживши, що росіяни витрачатимуть більше часу на розмінування. Водночас ЗСУ зможуть провести ротацію.
Дивіться також Україна розширила потенціал: у ГУР розповіли, на якій відстані дрони можуть вражати цілі
Як протипіхотні міни підсилять ЗСУ
На Курахівському, Покровському та Торецькому напрямках ворог штурмує переважно невеликою кількістю людей, тобто здійснює піхотні атаки. На Лимано-Куп'янському напрямку ворог використовує важку техніку та відповідно також піхоту.
Цікаво! Видання The Washington Post пише, що протягом останніх років в адміністрації Байдена не хотіли йти на цей крок, тобто передати Україні протипіхотні міни, тому що цей тип зброї становить великий ризик, зокрема, для мирних жителів – їхнє розмінування небезпечне та дороге.
А найкращий захист від піхоти – це заміновані поля, які якраз-таки можна замінувати за допомогою американських протипіхотних мін. Що важливо, це можна робити дистанційно.
Чи зменшить це можливості у росіян просуватися? Суттєво зменшить. Їм доведеться розміновувати, можна дистанційно, але вони зав'язнуть у своїх наступальних діях. Навіть якщо вони зменшать тиск, у нас буде можливість проводити хоча б часткову ротацію,
– наголосив Гетьман.
Отже, протипіхотні міни створять труднощі окупантам і вони не зможуть щоденно по 10 – 30 разів проводити штурмові дії.