Станом на кінець доби 14 грудня Джозеф Байден отримав 306 голосів виборників – більше за 270 необхідних для перемоги. Ця перемога стала очевидною, коли останні штати (Каліфорнія та Гаваї) додали Байдену 55 та 4 пункти відповідно. Про це розповіли у The Washington Post.
До теми Це ще не кінець, – у переддень голосування виборників Трамп вкотре заявив, що поразку не визнає
Демократа підтримали, як вже відомо, виборники усіх 6 спірних штатів – Аризони, Джорджії, Мічигану, Невади, Пенсильванії та Вісконсину. В усіх цих штатах команда Трампа намагалася оскаржити результати голосування.
Республіканець та чинний президент Дональд Трамп, до слова, має 232 голоси виборників (за прогнозами, це й був його максимум). Та водночас з офіційним голосуванням команда Трампа організувала голосування альтернативне.
- У тих штатах, де, на думку Трампа, Байден переміг тільки завдяки масштабним порушенням, республіканці вирішили "паралельно" підрахувати голоси виборників (звісно, умовно).
- Як пояснив речник Білого дому Стівен Міллер, команді Трампа це потрібно, аби "зберегти можливість у судах доводити свою правоту".
Як пише Інтерфакс-Україна, Міллер озвучив офіційну позицію Трампа: хто стане президентом США, остаточно буде відомо 20 січня у день інавгурації. Адже тільки ця дата зафіксована в американській конституції.
Тож у нас більш ніж достатньо часу на те, щоб переглянути хибні результати цих проведених із порушеннями виборів. І тоді Дональда Трампа оголосять переможцем,
– заявив речник Білого дому
Читайте також Історична вакцинація: у США розпочалось масштабне щеплення проти коронавірусу