Щоб уникнути усіляких тем для обговорення, Надія Савченко опублікувала фото із сесії ПАРЄ у Страсбурзі.

Читайте також: В карикатурі зобразили раптовий від’їзд Савченко з України

"Триває робоча поїздка в Європейський Парламент в Стразбурзi де проходить парламентська сесiя. Основною темою зустрічей з європарламентарями голови ПП "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", народного депутата Надії Савченко є визволення українських політв’язнів в РФ і полонених на окупованих територіях", – йдеться в підписі до фото.

Також Надія Савченко була присутня під час звiту Генерального Секретаря Ради Європи з питань порушення прав людини в Туреччині (Страсбург, сесія ПАРЄ). Під час доповіді розглядалося питання порушення прав людини на окупованих Росією територіях України та в анексованому Криму.

Нагадаємо, 12 березня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Савченко викликали на допит до СБУ у зв’язку із затриманням керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, однак, за його словами, вона перед цим покинула територію країни. Як згодом повідомила заступниця голови партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко, політикиня насправді перебуває з робочим візитом в ПАРЄ. При цьому заступник очільника фракції "Народний фронт" і член Комітету з питань національної безпеки та оборони Андрій Тетерук з посиланням на голову української делегації в ПАРЄ Володимира Ар’єва заявив, що її немає у складі делегації.