На супутникових знімках, які датуються 8 червня, помітно, що біля винищувача країни-агресорки з'явились сліди від ураження. Розташування аеродрому "Ахтубінськ", де уразили Су-57, – показує 24 Канал.

Дивіться також Росіяни намагаються там прорвати оборону ЗСУ з 2 напрямків: показуємо на карті місто Куп'янськ

Де розташований аеродром "Ахтубінськ"

Зранку 9 червня в Головному управлінні розвідки МО України повідомили про ураження багатоцільового винищувача держави-агресора Су-57, яке сталося 8 червня.

За даними розвідки, винищувач Су-57 уразили на території аеродрому "Ахтубінськ” в Астраханській області Росії. Зазначається, що це летовище розташоване за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

Зауважимо, що аеропорт "Ахтубінськ" один з тих, який окупанти використовують для завдання ракетних ударів по території України.

Ахтубінськ в Астраханській області: дивіться на карті

Деталі про ураження СУ-57 та про сам винищувач: основне

  • Про ураження Су-57 свідчать супутникові знімки стоянки літака на російському аеродромі.
  • Зокрема, на них видно, що 7 червня Су-57 стоїть цілий, а вже 8 біля нього з'явились вирви від вибуху та характерні плями пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження.
  • Ворожий літак призначений для знищення всіх видів повітряних цілей, ураження наземних, надводних цілей противника, здійснення моніторингу повітряного простору на великій відстані віддаленнях від місця базування, виведення з ладу штабів, командних пунктів, системи управління процесами противника.
  • За словами пропагандистів, ключова особливість Су-57 – поєднання функцій ударного літака й винищувача. Це відбито у системах озброєнь.