Крім цього, Стерненку не дозволили відбувати домашній арешт у Києві. Таке рішення ухвалили судді 14 травня.

Читайте також У мене не було варіанту втечі, – Стерненко згадав, як в нього стріляли 3 роки тому

Вони продовжили розгляд апеляційної скарги на вирок, за яким активістів засудили до 7 років позбавлення волі із конфіскацією половини майна.

Напередодні Стерненко зауважив, що раніше суд задовольнив клопотання прокурора й долучив процесуальні документи, які не були надані в суді 1 інстанції.

Він наголосив, що це є грубим порушенням прав людини. Й додав, що процес не можна назвати прозорим, адже судді від самого початку заборонили транслювати засідання.

Вирок Стерненку: основне

  • Наприкінці лютого Приморський райсуд визнав Стерненка та Демчука винними у викраденні Сергія Щербича з метою заволодіння 300 гривнями.
  • До оскарження вироку їм обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Захист наголошував на тому, що підстав утримувати активістів у СІЗО немає.
  • Все тому, що суддя у першій інстанції не мотивував таку міру запобіжного заходу, а також не мав права обирати новий, оскільки діяв інший – застава.
  • На початку квітня Одеський апеляційний суд відпустив активістів під домашній арешт. Водночас у них забрали закордонні паспорти.

Справа Стерненка
Що варто знати про вирок Стерненку / Інфографіка 24 каналу