The New York Times сконцентрувався на висвітленні водної проблеми Європи, описуючи проблеми Угорщини. "Дунай, що зазвичай тече в Будапешті тихою смугою срібла, у неділю вийшов з берегів". Видання подає багато цитат прем'єра країни і розповідає про те, що він виїхав на місця найбільших затоплень.
У матеріалі згадано і про Німеччину. Також є цитати багатьох посадовців, однак найважливіший акцент - на тому, що німці об'єдналися, щоб протистояти стихії. "Німці з усієї країни відкликнулися на заклик соціальних сайтів зібратися і разом захистити загрожені території", - пише The New York Times.
Це ж медіа зробило карту затоплень, де позначено райони найбільших затоплень у Німеччині.
Тим часом про теж підтоплені Чехію та Австрію видання згадує побіжно, мовляв, "там теж повінь".
Телеканал CNN на власному сайті зробив фотоогляд затоплених міст Європи, людей, що живуть у цих районах, волонтерів, що допомагають потерпілим, та чиновників, що прибули на місце події.
Канал описує повені тільки в Угорщині та Німеччині. На відміну від The New York Times він згадує і про волонтерів в Угорщині. CNN навіть взяв коментра у одного з них - того, що формує "харчові набори", які доставляють у ті райони, які через воду повністю відрізані від решти світу. Волонтер розповів про свій страх, що дамби не витримають тієї кількості води, яка напливе.
CNN згадує про загиблих через повінь: 8 жертв в Чехії, 15 - в Німеччині та Угорщині.
Крім того, канал не забув про столицю Словаччини Братиславу. Там була повінь, однак вона швидко зійшла і не завдала значних шкод.
The Guardian дивує тим, що не виніс інформацію про повені в топ-новини, та й на головній сторінці про це взагалі ще немає жодних матеріалів. Однак відповідна тема у виданні існує і навіть регулярно оновлюється.
В заголовки видання виносить інформацію про Німеччину, однак в самих матеріалах згадує і про Чехію, Угорщину та Австрію. Guardian написав, що першою жертвою води став 80-річний австрієць. Він помер від серцевого нападу, коли очищав свій будинок від наслідків повені.
Ексклюзив у темі повеней від The Guardian - це репортаж про те, яку систему захисту від повеней Британія побудувала у своєму місті Кокермаус. Воно у 2009-му теж постраждало від повені.
BBC сконцентрувалося на фактах: розповідає, де саме сталися повені, скільки людей евакуйовано, які шляхи розмито.
Sky News пише, що хоча рівень води в Дунаї піднявся до історичного максимуму, ситуація в Угорщині стабільна, рятувальні служби працюють злагоджено.
Wall Street Journal звертає увагу на те, що німецькі дамби не витримали напливу води. Тож евакуація німців - масштабніша, ніж було заплановано.
El Pais пише про повінь у Німеччині, захоплюючись тим, скільки волонтерів захотіло брати участь у будівництві укріплень проти високої води. Воно звертає увагу на активність Ангели Меркель, якм об'їхала всі затоплені райони.
До речі, Телеканал новин "24" також уважно стежить за тим, як живе затоплена Європа. Про всі найголовніші повідомлення читайте в темі "Європу затопило".