Чи хотіли в Кремлі нав'язати Україні псевдореспубліки на Донбасі як "уклад" та зруйнувати українську державність? Ну, отримають такий "уклад" усередині Росії.

Читайте З цегляним обличчям і валізкою: біля Путіна помітили невідомого персонажа

Безглуздий і нещадний бунт

Ось серйозно: не виключаю, що ментальне аутсайдерство разом із економічною кризою змусить росіян згадати, що вони таки росіяни. А російський бунт, як ми знаємо, безглуздий і нещадний.

Спочатку про нещадний, щодо сьогодні. Іронія історії полягає в тому, що у самій Росії може повторитися те, що Кремль організував у перші дні в Донецьку у 2014 році. Такий ось бумеранг – розпочнеться мародерство магазинів, підпали майна та власності еліти.

Важливо Путін не зміг домовитися з Україною й тепер ховає провал за вигідною легендою

Тепер про безглуздий

Історія Росії показує, що в кризові періоди вони не катарсис проходять (і далі оновлення), а занурюються у ще більше лайно. Не виключено, що на зміну ватникам прийдуть мерзотники.

Або (як альтернатива) – з'являться той/ті, хто зможе сформулювати, що таке Росія як держава у 21 столітті, з усіма подальшими кардинальними трансформаціями, включаючи відмову від ядерної зброї. Щоб від неї не шарахалися ззовні та всередині. Якщо це взагалі можливо.

Також цікаво – Путін так і не показав свій літак судного дня: дивіться відео