Про це повідомляє Overclockers.

Читайте також: Скільки заробляють розробники ігор в Україні

Рейфілд поповнив ряди AMD в січні 2018 року. За словами представників "червоного" чіпмейкера, причиною його звільнення стало "бажання проводити більше часу зі своєю сім'єю".

Трохи іншої точки зору дотримується інформатор веб-видання WCCFTech. За його інформацією, "червоні" відправили у відставку пана Рейфілда через малу зацікавленість в роботі. Повідомляється, що він нехтував своїми обов'язками на посаді глави RTG, був складний у спілкуванні з колегами, заперечував проблему витоку цінних кадрів, а також пропонував нераціональні кроки розвитку бізнесу.


Старший віце-президент з технічних питань Radeon Technologies Group Девід Ван

Наприклад, випустити ігрову відеокарту Radeon VII на базі 7-нанометрового чіпа Vega 20, яка б ледь могла змагатися з GeForce GTX 1080 Ti при ціні в 750 доларів (близько 20 900 гривень).

Офіційно Майк Рейфілд покине свою посаду ближче до кінця року, після чого його обов'язки тимчасово виконуватиме Девід Ван, що займає в Radeon Technologies Group пост старшого віце-президента з технічних питань.

Будемо сподіватися, що друга зміна керівника RTG за останні півтора року не відіб'ється на термінах виходу нових графічних продуктів Advanced Micro Devices.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно