Передісторія скандалу з Warcraft III: Reforged

Цікаво: Помилки героїв Grand Theft Auto V розібрав колишній професійний грабіжник: відео

Скандал розгорівся після того, як Blizzard випустила "покращену" версію шалено популярної гри Warcraft III в ніч з 28 на 29 січня. Гравці отримали, м'яко кажучи, не зовсім те на що розраховували, оскільки розробники знехтували своїми обіцянками. Відтак на Blizzard полився шквал критики, а рейтинг гри на Metacritic обвалили (зараз вона наближається до нуля і становить 0,6).

Спершу Blizzard відмовчувалися та не коментували ситуацію. Однак згодом на скандал відреагувала аутсорс-студія Lemon Sky, яку також звинувачували у низькій якості римейка. Студія, яка виконувала роботу на замовлення Blizzard, зазначила що всі графічні елементи, за які вони відповідали, робилися за чіткими вказівками компанії замовника.

Вибачення Blizzard

Зрештою і сама компанія вирішила вибачитися перед фанатами гри.

Ми стежили за дискусіями, які вирували навколо гри в останні кілька днів. Ми хочемо подякувати вам за фідбек і підтримку. Для початку, ми хотіли б вибачитися перед усіма, чиї очікування не виправдалися. Також ми поділимося нашими планами на Reforged,
– повідомили розробники.

Команда Blizzard пообіцяла внести низку змін у гру. Ось що буде виправлено в першу чергу:

  • розподіл навантаження серверів;
  • колірна палітра, що відрізняється від оригінальних ігор;
  • портрети, ікони, анімації, звукові баги і призначений для користувача інтерфейс;
  • в грі з'явиться повноцінна кланова система.

Більшість оновлень з'явиться в грі разом з найближчим патчем, точну дату випуску якого розробники не повідомляють – це відбудеться в найближчий тиждень. Автори гри заявили, що планують тривалу підтримку римейка. Крім того, кат-сцени в гру точно не повернуться: за словами авторів, вони вирішили "не йти занадто далеко від оригіналу".

Трейлер гри Warcraft III: Reforged

Повернення грошей

Разом з тим Blizzard полегшила процедуру повернення витрачених на Reforged грошей геймерам, які не мають наміру чекати на виправлення. Тепер рефанд можна оформити всього в кілька кліків.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно