Коротка історія успіху гри. Як повідомляє Overclockers, 20 років тому безкоштовний проект стрімкими темпами набирав популярність у геймерів і вже восени конкурував з такими комерційними онлайн-іграми як Quake III та Unreal Tournament.

Читайте також: Історія гри Counter-Strike: від користувацького моду до найпопулярнішої "стрілялки" у світі

Зрозуміло, успіх мода Counter-Strike помітила компанія Valve, яка врешті-решт купила права у Лі та Кліффа навесні 2000 року. Вже восени випустили окрему гру під тією ж назвою Counter-Strike 1.0.

Проект продовжив розвиватися і в підсумку став одним з найвідоміших і культових онлайн-шутерів за всю історію відеоігор.

Оновлення гри. Святкуючи двадцятиріччя, Valve відтворила карту Dust 2 з CS 1.6 в ретро-стилі для сучасної Counter-Strike: Global Offensive. Карта знаходиться в групі Casual Dust II в режимі ротації і вже доступна всім, хто ностальгує за проектом і просто всім, хто бажає доторкнутися до класики.

Counter-Strike: Global Offensive
Скріншот з гри Counter-Strike: Global Offensive

Крім цього, розробники внесли невеликі правки в баланс, наприклад, зменшивши точність стрільби без прицілу і скорострільність для гвинтівки Steyr AUG.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно