У межах угоди з Європейським інвестиційним банком "Транспортний зв'язок в Україні" оголосили міжнародний тендер. Він спрямований на те, щоб розв'язати проблему із транспортом.

Зверніть увагу Навіть маршрутки їздять: відкрили аварійний міст на Одещині

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, відсутність обхідних доріг – це пропуски, які варто заповнити, щоб автомобільна мережа ефективно функціонувала. Зокрема мовиться про:

  • розвантаження населених пунктів від транзитного транспорту;
  • покращення стану довкілля;
  • безпеки руху.

Чому будують нову об'їзну

У Тернополі є північно-східна об'їзна. Водночас вона вже стала однією з вулиць населеного пункту. Тому з'явилась необхідність побудувати нову обхідну дорогу і розв'язку до неї.


Нова об'їзна дорога в Тернополі / Ілюстрація пресслужби "Укравтодору"

В межах тендеру мають намір побудувати:

  • північно-східну ділянку обходу Тернополя – автошлях І категорії з 4 смугами руху. Він з'єднає населені пункти Шляхтинці та Смиківці і 2 міжнародні траси М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече та М-30 Стрий – Ізварине;
  • транспортну розв'язку в Тернопільській області на М-19.

Відомо, що довжина дороги становитиме 8,4 кілометри. Зокрема разом із відрізком у складі транспортної розв'язки.

Будівництво доріг в Україні: останні новини

  • У Дніпропетровській області відбувається будівництво унікальної дороги через річку Оріль.
  • Наша держава розраховує на мільярд інвестицій від Франції на "Велике будівництво".
  • Президент України Володимир Зеленський вважає, Україна є першою в Європі за будівництвом доріг.
  • Наприкінці вересня на Львівщині відкрили один із найдовших мостів у Західній Україні.

Текст публікації "Укравтодору" у фейсбуці:

Тернопіль отримує нову об'їзну Оголошено міжнародний тендер у рамках реалізації угоди з Європейським інвестиційним банком "Транспортний зв'язок в Україні", спрямованої на розв'язання проблем транспортної системи.

"Більшість українських міст історично не мають обхідних доріг – це пробіли, які необхідно заповнити для ефективного функціонування загальнонаціональної автомобільної мережі.

Мовиться про розвантаження населених пунктів від транзитного транспорту, покращення стану довкілля та безпеки руху. Тернопіль є важливим транспортним вузлом. Тут проходять 3 міжнародні та європейські коридори, що з'єднують Європу та Азію, Західну та Східну Європу, Балтійське та Чорне моря.

Наявна північно-східна об'їзна давно стала вулицею міста, тому виникла потреба в будівництві нової обхідної та розв'язки до неї. Окрім цих проєктів, у планах співпраці з ЄІБ – будівництво ще трьох розв'язок та шляхопроводів у Львівській та Рівненській областях, а також розгортання сучасних Інтелектуальних транспортних систем для управління та контролю за транспортом", — розповів Олександр Кубраков – міністр інфраструктури України.