Тому і не в курсі, що його арештували, проводить послідовну лінію на фізичне усунення конкурентів, і роззброєння непідконтрольних йому військових формувань.
З повідомлення так званого "міністра внутрішніх справ" "ЛНР" Ігоря Корнета, стало відомо, що в м. Краснодон у непідконтрольного їм незаконного збройного формування силовики вилучили близько 200 одиниць зброї та понад 70 ящиків з різними видами боєприпасів.
У цей час за даним фактом ведуться слідчі дії, тому деталі поки не розкриваємо,
— додав Корнет.
Саме на деталях я і хотів би зупинитися.
Непідконтрольні уряду "ЛНР" роззброєні військові формування — це загони донських козаків під проводом наказного отамана сорокинського куща Гундоровського юрта ("ЛНР") Юрія Мішустіна , на псевдо "106".
Свого часу, Мішустін проходив строкову службу в лавах 106-ї гвардійської повітрянодесантної дивізії ВДВ Збройних сил СРСР, тому і взяв собі відповідне псевдо-"106".
Мішустін-осавул Всевеликого Війська Донського, кавалер ордена Отамана Платова. Приймав активну участь у збройному протистоянні з регулярними частинами ЗСУ. Був призначений отаманом Козіциним забезпечувати охорону кордону, включаючи його найважливіше місце — прикордонний перехід "Ізварине".
Саме питання контролю за цією ділянкою кордону та переміщенням контрабандних вантажів стали основною причиною збройного протистояння між козачими загонами та урядом Плотницького.
Цікаво,що відповідаючи на запитання російських журналістів про те чи мали місце конфлікти між козаками і представниками керівництва "ЛНР" Мішустін заявив наступне:
— це найнеприємніше, що може бути. Але, зараз розбіжності подолані, і я сподіваюся, що "укропам" ми не дамо можливості порадіти нашим чварам. Адже ми робимо одну справу і у нас один ворог.
Як виявилося, розбіжності може і подолані, але не поділені грошові потоки, які, власне, і призвели до виникнення цих розбіжностей.
Поки дурень, себто, українські ЗМІ, тішаться думкою про маріонетку Плотницького, останній створив жорстку вертикаль підпорядкування і єдиного військового командування.
Показово, що останню акцію з роззброєння козаків проводили не російські спецпризначенці, як це було у попередні рази, а місцеві " правоохоронні" органи, які підпорядковані Плотницькому.