Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ Тетяна Острікова
 • blog_ava
  Нові податкові закони: для чого це владі та як вплине на звичайних покупців
  Для чого влада ухвалила нові податкові закони, що вони передбачають та чи варто хвилюватися звичайним споживачам – у програмі "Складні питання" з Тетяною Остріковою розповіли голова Державної податкової служби України Сергій Верланов та голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.
  6 листопада 2019 , 18:46
 • blog_ava
  Земельна реформа: хто користуватиметься землею та скільки вона коштуватиме
  Про земельну реформу, ціни на оренду та продаж землі, про пропозиції фермерів та прогнози уряду – у програмі "Складні питання" з Тетяною Остріковою розповіли заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький і заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов.
  30 жовтня 2019 , 18:22
 • blog_ava
  Податкова амністія: що це означає та які ризики приховує
  Новий парламент приступив до виконання своїх передвиборчих обіцянок. А обіцяно було чимало! Зокрема, й так звана податкова амністія. Про можливість запровадження якої вже з наступного року говорять у "Слузі народу". Що податкова амністія означає для українців та які ризики приховує – читайте у блозі 24 каналу.
  4 вересня 2019 , 14:30
 • blog_ava
  Різке зміцнення гривні: що далі буде з курсом
  Поки усі зайняті політикою, дещо дивне відбувається з курсом долара. За останні кілька днів гривня швидко зміцнилася. Аж так, що сьогодні за долар дають 25 гривень.
  6 серпня 2019 , 13:29
 • blog_ava
  Чому в Україну не хочуть йти інвестори: гучні справи
  Останнім часом багато людей говорять про те, що з перезавантаженням влади наша країна має шанс вийти з економічного "застою". Мовляв, потрібен квантовий стрибок в економіці, потрібно залучити в країну інвестиції, і тоді нарешті матимемо добробут для людей. Та чомусь інвестори не поспішають нас рятувати.
  31 липня 2019 , 14:00
 • blog_ava
  Монокоаліція у Верховній Раді: що обіцяла партія "Слуга народу" та хто стане прем'єром
  Українці обрали новий парламент. Але поки ЦВК рахує голоси, експерти думають-гадають, як змішаються фарби на цій картині: буде монокоаліція чи хтось приєднається до керівної партії? Хто ж може бути у кріслі прем'єра? Як складуться владні пазли на найближчі роки, давайте розбиратися.
  26 липня 2019 , 15:30
 • blog_ava
  Люстрація від Зеленського: що ховається за рішенням президента
  Минулого тижня для парламенту восьмого скликання пролунало одразу кілька дзвінків. "Останній дзвоник" у сесійній залі і так званий "тривожний дзвінок" під назвою – люстрація.
  19 липня 2019 , 16:30
 • blog_ava
  Черговий наступ на українську митницю: чого очікувати
  Українську митницю, як хворого пацієнта, багато років "трясе" і лихоманить. Здавалося, що ця хвороба невиліковна. Проте президент і уряд знову взялися "лікувати" митницю.
  12 липня 2019 , 19:30
 • blog_ava
  Економічний спад чи зростання: чого чекати Україні
  Світовий банк доповів, що економіка у світі змінила тренд зростання, який сповільнився до менш ніж 3% на рік. А ще й МВФ, основний кредитор України, оголосив, що зробить паузу в роботі до кінця виборів.
  21 червня 2019 , 22:30
 • blog_ava
  Парламентські вибори-2019: підводні камені партійних списків
  Літо почалось гаряче. Гучні звільнення людей Порошенка та призначення на найвищі посади в державі. Конституційний суд, що розпочав розгляд Указу Президента про дострокові вибори. І найголовніше – партійні з'їзди та політичні команди, які йдуть на вибори з різними прапорами.
  17 червня 2019 , 17:00
 • blog_ava
  Досягнення та невдачі: чим запам'ятається уряд Гройсмана
  20 травня відбулась інавгурація президента Володимира Зеленського. В своїй промові він запропонував уряду піти у відставку. В той же ж день Володимир Гройсман заявив, що за посаду на тримається й напише заяву.
  10 червня 2019 , 12:30
 • blog_ava
  Чого чекати бізнесу від нових призначень Зеленського
  Минулий тиждень, який розпочався інавгурацією, видався бурхливим. Розпуск Верховної ради, невдала спроба змінити виборче законодавство, нові призначення та виступ Володимира Зеленського на iForum.
  29 травня 2019 , 15:30
Більше новин