Про це 24 Каналу розповів очільник угорської громади Києва в Україні Тібор Томпа, зауваживши, що угорська преса вже писала про цю миттєву зустріч. Так зазначали, що розмову ініціював сам Орбан.

До теми Це занадто, – в ОП сказали, чи виконає Україна всі ультиматуми Орбана для вступу в ЄС

Про що могли говорити

Як наголосив Томпа, в угорській пресі також вказали, що Орбан не погоджувався з позицією Зеленського. А український президент – з позицією угорського прем'єр-міністра. Але в цьому нічого дивного немає.

Наразі конкретних деталей, про що саме спілкувалися Орбан і Зеленський, не повідомляли. Є припущення, що це могла бути досить загальна розмова. Найімовірніше, там не обговорювали 11 пунктів, які нещодавно висунула Угорщина для України.

Навряд чи вони спілкувалися на філософські теми. Думаю, що Орбан підходив до нашого президента сказати, що Угорщина відстоює так звану позицію "миру, а не війни". Звісно, це нонсенс. Це всього лиш прикриття тої політики Орбана, яка налаштована проти України та всієї Європи та цивілізованого світу,
– сказав Томпа.

Розмова Зеленського та Орбана: коротко

  • Зеленський та Орбан жваво дискутували перед початком засідання Європейської ради у Брюсселі. Це зафіксували на камери.
  • Раніше Угорщина висунула 11 пунктів для України щодо прав нацменшин. Вони вважають, що без виконання цих вимог наша держава не готова до вступу до ЄС.