Ruposters склали список із 10 країн, де, на думку експертів, існують найбільш жахливі умови для проживання жінок.

Гватемала

У Гватемалі практично норма – сімейне насильство і гвалтування.

Пакистан

У Пакистані 90% жінок стикаються з насильством в сім'ї, і немає ніяких законів, що захищають їхні права. У деяких районах жінок можуть гвалтувати в якості покарання за злочини, які скоїли чоловіки з їхньої сім'ї.

Чад

У Чаді жінки не мають майже ніяких прав. Їх видають заміж у віці 10-12 років.

Афганістан

В Афганістані середня тривалість життя жінок – 45 років. Переважна більшість їх безграмотні, 85% жінок змушені народжувати без медичної допомоги. Афганістан – країна з одним із найвищих рівнів смерті серед породіль.

Демократична республіка Конго

Через війну у східній частині Демократичної республіки Конго жінки змушені битися на передовій. Вони гинуть під час нападів, піддаються ґвалтуванням при захопленні в полон. Жінки в Конго не мають права підписати жодного документу без дозволу чоловіка.

Судан

У Судані влада прагне прийняти закони, що захищають права жінок, але поки результат їхніх дій не помітний. За останні 10 років викрадено, закатовано і вбито більше мільйона жінок.

Малі

У Малі досі широко практикується жіноче обрізання.

Сомалі

У Сомалі через громадянську війну більше 90% незайманих позбавляються невинності під час зґвалтування у віці 10-12 років, а то й раніше. Лише 7% жінок народжують в медичних установах.

Індія

В Індії 70% жінок змушені терпіти насильство в сім'ї. Приблизно кожні півгодини індійська жінка піддається зґвалтуванню. Має місце торгівля людьми, жінки користуються підвищеним попитом. Майже половина дівчат виходить заміж до 18 років.

Ірак

Ірак – сексистський пекло для жінок. Бойовики "ісламської держави" практикують секс-джихад – заклик молодих жінок для надання інтимних послуг солдатам. За відмову від цієї процедури наприкінці минулого року були страчені півтори сотні жінок.