Таку заяву президент Росії зробив під час обговорення проекту газогону із канцлером Німеччини Ангелою Меркель 18 травня у Сочі, передає The Hill.

Читайте також: Трамп звертався до Меркель щодо припинення підтримки "Північного потоку-2", – ЗМІ

Дональд – не просто президент США, він ще сильний і хороший бізнесмен. Тому я думаю, що він також просуває інтереси свого бізнесу з метою забезпечити продаж скрапленого природного газу зі Сполучених Штатів на європейському ринку,
– прокоментував глава Кремля.

Видання зауважує, що у висловлюванні Путіна йшлося про проект "Північний потік-2", який повинен забезпечити постачання російського газу до Німеччини. США погрожують санкціями в разі будівництва цього газопроводу, побоюючись, що він підсилить залежність Західної Європи від російського газу. У Держдепі США також побоюются, що Росія може обладнати "ПП-2" шпигунськими пристроями.

До слова, президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель заявив, що реалізація газопроводу "Північний потік-2" не передбачає припинення транзиту російського газу через Україну.

Що таке "Північний потік-2"? Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.