Це рейтинг є складовою частиною аналітичного огляду Global Economy Watch, опублікованого консалтинговою компанією PricewaterhouseCoopers (PwC). Про це у своєму матеріалі пише видання "Деловая столица".

Так, за інформацією авторів матеріалу, податкове навантаження на українців, які залишилися в країні повинне буде вирости для того, щоб була можливість формувати бюджет, і, наприклад, пенсійний фонд.

Збір податків буде забезпечуватися меншим числом учасників, тобто для формування бюджету і соціальних цільових фондів, таких як ПФУ, доведеться або посилювати фіскальний тиск на тих, що залишилися, або поступально знімати соціальні функції держави одну за одною,
пише видання.

Крім України в першій десятці знаходяться Болгарія, Румунія, Литва, Угорщина, Латвія, Молдова, Хорватія, Росія і Білорусь.

Як повідомляють журналісти, основним методом боротьби з трудовою міграцією є поліпшення середовища для життя.

"Проблема трудової міграції – наша "родима пляма", наслідок трудової бідності, боротися з якою набагато складніше, ніж з бідністю звичайною, адже тут не досягнеш успіху прямою роздачею грошей і пільг. Тут потрібне виконання більш складного завдання створення якісного середовища для життя", резюмують автори.