Її нинішні дії – це демонстрація. Про це в ефірі авторської програми Сергія Лещенка "Що це було?" на 24 каналі сказав "слуга народу" Микита Потураєв.

Читайте також Росія підійматиме ставки максимально високо, – Стефанішина

Коли потрібно буде напружитися

За його словами, є кілька маркерів, на які потрібно орієнтуватися, чи Росія планує напружувати ситуацію. Наразі панікувати не потрібно.

Якщо вони почнуть перекидати людей. Їх там зараз не вистачає. Якщо це побачать і наші союзники, і наша розвідка, тоді треба напружитися,
– наголосив Потураєв.

Також у них немає засобів зв'язку. Однак найголовніше, це люди, яких бракує. "Ті 100 тисяч, нехай навіть 120 тисяч, цього абсолютно недостатньо, щоб напасти на Україну", – відзначив "слуга".

Накопичення техніки – шантаж

"Їм треба наростити людський потенціал, якого немає. Якщо це почнеться, і наші союзники, і ми це побачимо та всім розповімо. Тоді вже ухвалюватимемо рішення", – додав Потураєв. Щодо накопичення техніки, як він вважає, це лише шантажна історія.

"Що це було?" на 24 каналі: дивіться відео

Війська Росії біля кордону України: головне

  • Міністерство закордонних справ України попросило не нагнітати інформаційне поле щодо можливого повномасштабного наступу Росії.
  • Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов розповів, що біля українського кордону перебуває приблизно 109 тисяч російських військових.
  • Він ствердив, що Росія найближчим часом не планує напад. Мовляв, для цього немає жодних підстав.
  • На тлі загострення загрози від держави-агресорки низка держав мають намір постачити гроші нашій країні.

Варто подивитися – Андрій Піонтковський про реакцію України на агресію Росії: дивіться відео