Про це Атрошенко заявив на нараді в мерії. Він був налаштований вкрай радикально.

Важливо "Може вторгнутися будь-якої миті": в Білому домі впевнені в агресивних намірах Росії

"Ніхто тут Росію не чекає з короваями й гармошками. Це я кажу чітко, як мер міста", – сказав міський голова.

Він зазначив, що перевага російської армії значна, але, якщо сусідня держава скористається цим, захопить українську територію і знищить все живе, то росіяни довго сприйматимуться, як фашисти.

Якщо буде застосована високоточна зброя, виведені з ладу об'єкти інфраструктури, сприйняття росіян буде таке саме, як було сприйняття фашистів десятки років після Другої світової війни",
– зауважив Атрошенко.

Він закликав чернігівців зберігати спокій і працювати на благо свого міста і держави. Він також зауважив, що регулярні війська ЗСУ зараз значно сильніші, ніж були 6 – 7 років тому.

Цікаво "Найсміливіша нація у світі": українці запустили в фейсбуці патріотичний флешмоб

Що відомо про загрозу російського вторгнення

  • Про можливість повномасштабного російського вторгнення у західних ЗМІ говорять ще від жовтня 2021 року. За даними розвідки, Росія активно нарощує війська біля наших кордонів.
  • Джо Байден заявив, що може запровадити санкції проти Володимира Путіна. Зокрема це може трапитись, якщо Росія таки наважиться напасти на Україну.
  • Водночас 25 січня до України прибула третя партія американської зброї. Цього разу наша держава отримала сучасне обладнання і боєприпаси.

Володимир Зеленський вчергове звернувся до українців. Президент наголосив, що приводів для паніки немає і ситуація на кордоні контрольована нашими бійцями.

"Ви вмиєтеся кров'ю, якщо підете на нас війною!": український телеведучий звернувся до росіян – дивіться відео