Вакарчук у ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера, наголосив, що Путін не хоче сильної України.

Зверніть увагу! "Голос" показав свою опозиційність, – експерт про заяву Вакарчука вийти з Мінська

"Путін хоче будь-чого, що ослабило б нас. Чи так, чи інакше. Чи спеціальний статус Донбасу, який Україна не витримає, чи не прийняття позицій президента України та заворушень, які можуть стати наслідком цього", – каже лідер "Голосу".

Тому він пропонує українцям не політизувати процес "Нормандії", а ще раз сказати президенту, що "ми підтримуємо його бажання відстояти мир на українських умовах".

Я у цьому є готовим стояти поруч із ним, і весь український народ – готовий стояти. Але бажання миру на українських умовах – дуже складна та довга справа. І народ України, як друг президента в переговорах, зрозуміє тільки те, що насправді відповідатиме інтересам України. Дуже важливо сьогодні усвідомити, що наша сила – в нашій єдності, але єдність має базуватися на національних інтересах України,
– заявив Вакарчук.

Водночас він підкреслив, що Росія не має нав’язувати, як Україні жити, і всі політики цю позицію підтримують.

Зауважимо, що Святослав Вакарчук і його партія "Голос" були одними з тих, хто блокував нещодавно трибуну Верховної Ради. Решта – це нардепи від "Європейсько солідарності" та "Батьківщини".

Таким чином парламентарі висловилися проти недопущення реалізації сценарію Путіна в Україні. Також вони окреслили так звані червоні лінії, які не має переходити Україна під час прийдешнього нормандського саміту в Парижі.