Про це заявила речниця Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, передає "УНН".

Читайте також: Росія уїдливо відреагувала на солідарність України з Британією щодо видворення дипломатів

За її словами, наразі дзеркальної відповіді Російської Федерації щодо України ще не було.

"Але не можна нічого виключати. Росія зважає на реакцію різних партнерів: ви бачите, яка зараз міжнародна консолідація навколо цього питання. Дійсно, ця безпрецедентна атака в Солсбері – використання на території іншої держави хімічної зброї, і вислання безпрецедентного відсотка дипломатів з більше ніж з 25 країн, дійсно, такого не було фактично з часів "холодної війни". Тому я думаю, Росія зараз дуже глибоко підходить до кожного випадку і буде дивитись у рамках національних інтересів", – зазначила чиновниця.

Речниця МЗС наголосила, що відповіддю РФ на вислання дипломатів з України, може бути загострення ситуації на Донбасі.

Що стосується України – тут не можна виключати жодних російських сценаріїв. Росія перетнула всі можливі червоні лінії, проводячи четвертий рік поспіль на території України гібридну війну і агресію. Це можуть бути як дзеркальні заходи, видворення української дипломатії, але це можуть бути інші заходи – будь-які, наприклад, загострення ситуації на Донбасі також не слід виключати. Тому, у будь-якому разі, ми проаналізували всі можливі кроки, ми готові – це були свідомі дії української сторони, і ми усвідомлюємо, що буде відповідь російської сторони,
– підсумувала Беца.

Нагадаємо, 26 березня Президент України Петро Порошенко оголосив, що Україна висилає 13 російських дипломатів, через справу отруєння Сергія Скрипаля у Великобританії.