Про це він заявив під час брифінгу.

Що стосується Манафорта, серед прізвищ у списку осіб так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів є це прізвище, і, відповідно до цих списків, на витрати, пов'язані з цією сумою, починаючи з 20.11.2007 року було виділено загалом понад 12 мільйонів доларів США. Останній запис у книзі щодо Манафорта датується 5 жовтня 2012 року,
– розповів Артем Ситник.

Крім того наголосив, що наявність прізвища Манафорта не означає, що він дійсно отримував ці кошти, оскільки там стоять підписи інших осіб.

Тут все складніше, оскільки Манафорт не обіймав жодних посад в Україні, також не зрозуміло, на які цілі могли виділятися такі кошти,
– зазначив очільник Бюро.

Також директор НАБУ зауважив: ще немає конкретики, з якою метою видавалися ці кошти.

Зараз слідство триває, і говорити про перспективу саме щодо цього поки що не варто,
– сказав головний антикорупціонер.

Він нагадав, що самі собою документи з "чорної бухгалтерії" не можуть бути беззаперечними доказами, але вони можуть бути доказами в сукупності з іншими.

За його словами, зараз триває збір доказів для того, щоб довести, що це справжні списки і що певні люди там ставили свої підписи. Планується довести й те, що вищезазначені люди отримували ці кошти.

Читайте також: З "чорної каси" регіоналів годувались всі: від журналістів до співаків, – Холодницький

Нагадаємо, раніше американське видання NYT з посиланням на Національне антикорупційне бюро України, оприлюднило інформацію, що Пола Манафорта, керівника передвиборчого штабу Трампа, підозрюють у отриманні 12,7 мільйона доларів з України з 2007 по 2012 рік.