Іінформацію про нібито коронавірус у Лукашева раніше оприлюднив нардеп з "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко у своєму телеграмі.

Важливо МОЗ просить ввести надзвичайний стан в Україні

Коронавірус виявлений у ще одного нардепа – Олександра Лукашева з ОПЗЖ,
– написав Гончаренко.

Напередодні депутатка зі "Слуги народу" Євгенія Кравчук розповідала УНІАН, що Лукашев здавав тест на коронавірус.

Що каже сам Лукашев

"На цей момент аналіз не виявив у мене коронавірусу. Проте я звернувся до лікарів для додаткового обстеження, тому що декілька днів тримається температура близько 37. Буду тримати вас в курсі, і прошу журналістів не поширювати фейків", – написав Лукашев 23 березня на своїй фейсбук-сторінці.

Він зазначив, що не був за кордоном у період лютого – березня. Нардеп також повідомив, що був відсутній на погоджувальній раді 16 березня та на позачерговому засіданні парламенту 17 березня.

Хто такий Олександр Лукашев? Член партії "Опозиційна платформа – За життя", яка має відкриту проросійську позицію, а її лідером є кум Путіна – Віктор Медведчук. У Верховній Раді Лукашев займає пост першого заступника голови комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Важливо! Станом на 22 березня в Україні виявили 26 нових випадків захворювання на коронавіруc, 20 з яких – у Києві. Загалом у нашій країні підтверджено 73 випадки Covid-19.

Коронавірус у народних депутатів: головне

  • Сергій Шахов

Народному депутату з групи "Довіра" лабораторно підтвердили наявність в організмі коронавірусу ще 18 березня. Згодом коронавірус виявили і в його дружини. Ймовірно, вірусом вони заразилися в Італії, де відпочивали до 11 березня.

Спочатку Шахов перебував на самоізоляції та навіть виходив у прямий ефір, аби розповісти про свій стан і відчуття. Проте 21 березня нардепа госпіталізували в Олександрівську клінічну лікарню з діагнозом пневмонія.

  • Сергій Вельможний

Інфікованим на коронавірус може бути і народний депутат Сергій Вельможний. З 21 березня він разом зі сином перебуває в Олександрівській клінічній лікарні міста Києва. У нардепа – є симптоми хвороби, але перший тест показав негативний результат. Тому Вельможний здав аналізи, які мають остаточно підтвердити або спростувати наявність у нього коронавірусу.

симптоми коронавірусу
Як розрізнити симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу