Про це заявила представниця Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі "5 Каналу".

Читайте також: Чому військові склади в Україні досі вибухають і де чекати вибухів наступного разу

За її словами, зараз ситуація в цьому питанні є напруженою, і Президент повинен вислухати звіти силовиків про те, що відбувається в Чернігівській області.

"Президент занепокоєний цим питанням, адже ми мали таку саму ситуацію в Балаклії, Калинівці, на сході країни горіли та вибухали склади. Не схоже це, звісно, на самозаймання", – зазначила Луценко.

Окрім того, вона зазначила, що рік тому, після перших випадків вибухів на складах в Харківській та Вінницькій областях, була розроблена ціла система заходів, які були доведені до всіх військових, інфраструктурних об'єктів, де розташовані склади.

Дуже багато претензій до Генерального штабу ЗСУ, адже це їхні повноваження в цілому. Тому, я думаю, у Президента йдуть дуже серйозні розборки. Не виключаю того, що будуть кадрові рішення, адже це вже переходить у якусь системність і вона неприпустима в такий період самооборони держави
– заявила Луценко.

Нагадаємо, рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів та закрито повітряний простір. Постраждалих немає.

Як сповістили у Генштабі Збройних Сил увечері 9 жовтня, вдалося локалізувати вже 35 відсотків пожежі. Журналістка 24 каналу, зі свого боку, зазначила, що сапери розпочнуть розмінувати територію10 жовтня.

Додамо, що СБУ оприлюднили три основні версії щодо пожежі та подальших вибухів на 6-му військовому арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині.

Де ще в Україні вибухали військові склади:

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня: