Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Читайте також: Чому військові склади в Україні досі вибухають і де чекати вибухів наступного разу

"Станом на 7 годину, завдяки своєчасному оповіщенню населення та оперативному залученню 35 автобусів вдалося у найкоротший термін евакуювати понад 12 тисяч 500 осіб з міста Ічня та 30 прилеглих населених пунктів, що розташовані у 16-ти кілометровій зоні", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рятувальники продовжують евакуйовувати жителів прилеглих до Ічні населених сіл і міст до прийомних пунктів.

Сили ДСНС вже ліквідували 5 пожеж в Ічні та у селі Августівка, що сталися через влучання боєприпасів.

На даний час на території військового складу спостерігаються вибухи різної інтенсивності,
– додали у ДСНС.

Також зазначається, що рятувальники розпочнуть ліквідацію надзвичайної ситуації після зменшення інтенсивності вибухів на арсеналі.

Окрім того, за попередніми даними, загиблих та постраждалих від вибухів на військових складах немає.

Нагадаємо, рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів та закрито повітряний простір. Постраждалих немає.

Як сповістили у Генштабі Збройних Сил увечері 9 жовтня, вдалося локалізувати вже 35 відсотків пожежі. Журналістка 24 каналу, зі свого боку, зазначила, що сапери розпочнуть розмінувати територію10 жовтня.

Додамо, що СБУ оприлюднили три основні версії щодо пожежі та подальших вибухів на 6-му військовому арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня: