Таку заяву зробив нардеп Віталій Купрій у ході засідання погоджувальної ради парламенту.

Читайте також: Порошенко призначив Зеленському дату дебатів на "Олімпійському"

На початку засідання ради парламентар почав перебивати першого віце-спікера Ірину Геращенко. Через це нардепу вимкнули мікрофон. Саме в цей момент Купрій і зробив відповідну заяву.

Згодом нардеп записав відеозвернення у себе на Facebook-сторінці. Депутатському об'єднанню він дав назву "За наступного президента Зеленського!". Купрій заявив, що "терпіти" Порошенка більше не можна, а треба підтримати "нову кров".

У мене є багато питань щодо пана Зеленського, можливо (він – ред. 24 канал) не має політичного досвіду, але той досвід, який є в чинних політиків, абсолютно непотрібен нікому,
– сказав Купрій.

За його словами, сформували об'єднання "декілька депутатів". Однак, прізвищ нардеп не назвав.

Віталій Купрій створив депутатське об'єднання "За наступного президента Зеленського!": дивіться відео

Віталій Миколайович Купрій – український політик, нардеп Верховної Ради України 8-го скликання. Він заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. До липня 2018 року член партії УКРОП (ПФК об'єднання патріотів). Купрій був кандидатом у президенти у 2019 році. Більше про Віталія Купрія читайте у матеріалі 24 каналу.

Зеленський з Порошенком пройшли до другого туру виборів: що далі?Центральна виборча комісія 7 квітня завершила опрацьовувати всі протоколи після першого туру вибрів президента. Жоден з кандидатів у президенти не набрав більшості голосів виборців (50% +1 голос) у першому турі. Тож 21 квітня відбудеться другий тур виборів президента, де українці обиратимуть між Зеленським та чинним президентом Петром Порошенком. Голосування відбудеться традиційно в неділю з 8:00 до 20:00. Не забудьте взяти із собою паспорт, а ще заздалегідь змінити місце голосування, якщо плануєте здійснювати своє волевиявлення не за пропискою.

що обіцяє зеленський президентські вибори обіцянки програма