Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Зазначається, що про підозру в участі у злочинній організації та у вчиненні низки особливо тяжких злочинів у її складі повідомлено службовим особам "Брокбізнесбанку". За даними слідства, цей банк був підконтрольний учасникам злочинної організації.

Читайте також: Україна вперше запровадила санкції проти Курченка

За участь у злочинній організації та злочинах один із екс-службовців "Брокбізнесбанку" отримував значні суми грошей. Компетентні органи Швейцарії повідомили, що встановлено один з рахунків, на який перераховувались злочинним шляхом здобуті кошти, а також рахунок одного з підконтрольних злочинній організації підприємств на території цієї держави.

Наразі вжитими заходами кримінально-правового характеру за запитом Генеральної прокуратури України про міжнародну правову допомогу на вказаних вище рахунках арештовано кошти в загальній сумі 2 мільйони доларів США,
– мовиться у повідомленні ГПУ.

Нагадаємо, 30 травня 2017 року в Україні Сергієві Курченку було повідомлено про підозру у скоєнні низки злочинів, серед яких – створення злочинної організації, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем, легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом тощо. З 2014 року Курченко перебуває у міжнародному розшуку.

Хто такий Сергій Курченко? Це український олігарх часів Януковича, який є власником групи компаній СЄПЕК, а також був власником футбольної команди "Металіст" з 2012 по 2017 рік. Курченко втік з України під час подій Євромайдану, він досі переховується від слідства у Москві.