Позитивні зміни в кліматі
Важливо Що робити, якщо підозрюєте у себе коронавірус: інструкція
У деяких регіонах світу рівні забруднення повітря та парникових газів значно знизилися через обмеження пов'язані з поширенням коронавірусної інфекції, повідомляє BBC.
За попередніми оцінками фахівців, рівень монооксиду вуглецю (чадний газ, що утворюється, зокрема, при роботі двигунів автомобіля) у порівнянні з 2019 роком впав на 50%.
Приміром, за оцінками кліматологів, за два тижні використання енергії та скорочення викидів в Китаї склало 25%, за підсумками року це може призвести до зниження викидів вуглекислого газу на 1% у світвому масштабі.
Також скорочення виробництв спостерігається і в Італії, яка найбільше із європейських країн постраждала від коронавірусу. Завдяки цьому, у Венеції очистилися канали, де через відсутність туристів вода стала прозорою і за довгий час повернулися лебеді.
Однак вчені попереджають, що після закінчення пандемії рівні забруднення можуть різко зрости.
Що важливо знати про Covid-19 в Україні та світі
Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився практично по всьому світу. Найбільш небезпечною серед європейських країн стала Італія. Там хворобу виявили в 35 713 людей, а померло від неї 2 978 хворих. На території Україні уже зафіксували 16 лабораторно підтверджених випадків зараження небезпечним вірусом, 2 із них виявився летальним.
Covid‑19 став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 8 957 людей, загалом захворіли 220 691 людина (дані станом на день 19 березня 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 84 161 людина одужали від коронавірусу.
Як не підхопити коронавірус / Інфографіка 24 каналу