ЗСУ вдарили по мосту рівно опівночі. Унаслідок цього вдалося знищити й вагони з боєприпасами ворога, які той підігнав до моста.

Зауважте Від каліцтв до симуляцій: у Генштабі розповіли, до чого вдаються росіяни, щоб не воювати

Втрати окупантів під час атаки

Точним ударом нашим воїнам вдалося влучити в Антонівський залізничний міст. Крім того, наші війська, ймовірно, знищили вагони з технікою та боєприпасами, які були біля мосту.

Попадання схоже були не тільки по самому мосту, а і по "гуманітарці і міндобривам",
– йдеться в повідомлення СтратКому ЗСУ.

Удар по Антонівському мосту: дивіться відео

Попередні атаки мостів на Херсонщині

На Херсонщині, більшість території якої, включно з адміністративним центром, перебувають під тимчасовою окупацією є 3 переправи через Дніпро, які активно використовували окупанти – Антонівський міст, Антонівський залізничний міст та міст через Каховську ГЕС. Усі 3 споруди стали ціллю для ЗСУ, оскільки це створить максимально несприятливі умови для окупантів, що дозволить нашим військам успішно йти в контрнаступ.

Антонівські мости є надзвичайно важливими для ворога. Ще 26 липня ЗСУ завдали точного удару по Антонівському мосту та серйозно пошкодили його – навіть окупанти це визнали та зараз намагаються відремонтувати його. Під час цієї ж атаки пошкоджень зазнав і залізничний міст.

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк напередодні зіронізував, що Антонівський міст натякає окупантам, що пора робити "жест доброї волі" й забиратися геть з українського Херсона.

Окупанти стягують резерви на Південь для того, аби уникнути контрнаступу ЗСУ та навіть почати власний наступ, однак наші воїни просуваються на території Херсонщини – тимчасовий виконувач обов'язків голови Херсонської ОВА Дмитро Бутрій 2 серпня повідомив про звільнення 53 населених пунктів області.

До теми – російська техніка палає після ударів ЗСУ: дивіться відео