Унаслідок удару по Харкову 23 травня загинули 7 людей. Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов повідомив, що найважче було – повідомляти людям про загибель рідних.

Дивіться також Знищена інфраструктура, десятки поранених та жертви: усе про атаку на Харківщину 23 травня

Кількох людей ідентифікували за допомогою ДНК

Болвінов розповів, що 26-річному харків'янину довелося надавати зразки ДНК, щоби впевнитися в тому, що це його матір. Його мама працювала в друкарні машиністкою.

Ще одну її колегу, також машиністку, так само впізнали лише після порівняння аналізів ДНК. Зразки надала 68-річна мама. Криміналісти називають це родинним пошуком.

У такий же спосіб ідентифікували ще двох працівниць, які в момент удару були в цеху. Одна з них була друкарем, інша машиністкою. Експерти працювали з їхніми доньками та підтвердили особи жінок.

Завдяки зразкам ДНК рідного брата впізнали й четверту жертву.

Єдиний серед попередньо неідентифікованих загиблих чоловік працював укладальником-пакувальником. Його батьків поліцейські розшукали в Сумах. І вже ввечері взяли в них аналіз,
– сказав Сергій Болвінов.

Що відомо про обстріл Харкова 23 травня

  • Зранку 23 травня Росія завдала масованих ударів по Харкову. Загалом російські війська завдали близько 15 ударів по місту та області.
  • Одна ракета прилетіла в будівлю друкарні, ще дві – неподалік.
  • 7 працівників загинули, 21 людина зазнала поранень.
  • Попередньо, окупанти здійснили обстріл ракетами С-300 або С-400. Однак точний вид озброєння фахівці встановлять після вилучення уламків.