Про це 24 Каналу зазначив політтехнолог Борис Тизенгаузен. За його словами, на місці було біля 20 карет швидкої допомоги.

Дивіться також Удар по штабу Чорноморського флоту в Севастополі: в "Атеш" розповіли, хто корегував вогонь

"Бавовна" у Севастополі

Російське так зване міноборони заявило, що внаслідок інциденту загинув один військовий. Потім окупанти зазначили, що він зник безвісти. Водночас російські телеграм-канали пишуть щонайменше про шістьох постраждалих.

Брехня про 2 – 6 постраждалих. Ми вже можемо множити на 10, а може й більше. Я думаю, постраждало більше,
– зазначив Тизенгаузен.

Він підкреслив, що за попередніми даними там могло зруйнуватися два поверхи, що свідчить про дуже точне влучання. Вибуховою хвилею винесло усі вікна, звідки розліталися шматки меблів.

"Зараз їх розвезуть по лікарнях і стане зрозуміло, хто там і як постраждав. Це дорівнює удару по крейсеру "Москва" – удар по штабу Чорноморського флоту. Це центр керування. За кадровим складом, ефектом і престижем цей удар – унікальний. Росіяни довго від нього відходитимуть, але не встигнуть, бо є у мене відчуття, що прилетить ще раз", – відзначив політтехнолог.

Борис Тизенгаузен про "бавовну" у Севастополі: дивитись відео

Ще один висновок, який можна зробити після подій у Севастополі, – російське ППО безкорисне. Про це свідчить і попередня "бавовна" у Верхньосадовому, що поблизу Севастополя. Там був розташований командний пункт росіян.

"За різними оцінками постраждалих, маю на увазі загиблих і поранених, біля сотні. Тобто виходить, що вищий командний склад Чорноморського флоту серйозно прорідили разом зі штабом", – додав Тизенгаузен.

Ураження штабу Чорноморського флоту: основні новини

  • Про ураження штабу Чорноморського флоту стало відомо пообіді 22 вересня. Представники так званої окупаційної влади підтвердили цей факт у своїх заявах. В мережі почали ширитися відео з місця події.
  • Росіяни увімкнули сигнал повітряної тривоги лише через деякий час. Після ураження в будівлі тривала пожежа.
  • В мережі пишуть, що в будівлі під час удару могла бути зустріч високопоставлених російських офіцерів. Наразі ця інформація потребує підтвердження.
  • У росіян паніка. В пабліках вони пишуть про бездіяльність російської влади. А з укриттями у місті велика проблема.