Про це 24 Каналу розповів генерал-майор СБУ в запасі Віктор Ягун, прокоментувавши знищення окупаційного "міністра надзвичайних справ" псевдореспубліки на Луганщині Алєксєя Потелещенка.

Дивіться також Росіяни розпочали масштабний наступ на новому напрямку: як за тиждень змінилась карта фронту

Вони мають боятися разом збиратися

Як наголосив Ягун, такі точкові операція – це насправді складна та наполеглива робота. Україна не має достатньої кількості боєприпасів. Тому не може просто вдарити, аби вдарити.

Спершу йде ретельна розвідувальна робота. Потрібне підтвердження інформації, а, можливо, й спостереження. Особливо якщо це розташовано неподалік від кордону або на тимчасово окупованих територіях. В комплексі це допомагає отримати ефективний результат.

Один удар ракетою або кілька влучних прильотів дозволяє нам отримати результат. Вони не так суттєво впливають на боєздатність ворога, як впливають на його морально-психологічний стан. Вони бояться збиратися разом, проводити наради на відкритій місцевості. В них має бути страх перебувати на нашій землі,
– сказав Ягун.

Ситуація на фронті: коротко

  • З початку повномасштабної війни Росія втратила колосальну кількість особового складу та військової техніки. Станом на 6 лютого українські захисники знищили понад 390 тисяч загарбників.
  • Нещодавно пізно ввечері стався приліт в ресторан у Лисичанську, де "топколаборанти" святкували дні народження. Там вдалося знищити "міністра надзвичайних справ" луганських бойовиків Алєксєя Потелещенка.
  • Сили спеціальних операцій здійснили успішну операцію в ніч на 6 лютого у Чорному морі. Бойова група здійснила зачистку однієї з видобувних платформ, які використовувала Росія. Вдалося захопити важливе обладнання та підірвати щоглу з антеною.