Таку думку 24 Каналу озвучив заступник директора аналітичного центру "Політика" Артем Бронжуков. За його словами, те, що генсек НАТО розуміє реальну ситуацію – це позитив для України.

Читайте також НАТО узгодить "домашнє завдання" для Києва, яке потрібне для вступу України в Альянс

"Це дуже твереза оцінка, якої сьогодні не вистачає у багатьох європейських бюрократичних кабінетах. Бо є втома від війни, бажання закінчити все якомога швидше. Тому для нас великий позитив, що генсек НАТО розуміє ситуацію", – зауважив він.

Україна повинна пояснювати світовим політикам, що наша держава – щит для європейських країн. У випадку якщо Владімір Путін матиме успіхи в Україні, Росія наростить ВПК, виготовить багато ракет, то точно не зупиниться та піде далі.

Україна має історичний шанс

У середу, 29 листопада, вперше відбудеться засідання Ради Україна – НАТО. Артем Бронжуков зазначив, що Україна має історичний шанс увійди до Альянсу. Однак для цього нашій державі потрібно виконати усі завдання, провести усі необхідні реформи.

Ми маємо історичну можливість. Я думаю, що у нас великі шанси. Так, у нас є багато проблем: зовнішніх, внутрішніх, об'єктивних, суб’єктивних, але це не означає, що Україна сьогодні не здатна виконати цей план. Все у наших руках,
– переконаний він.

Бронжуков про заяви Столтенберга: дивіться відео

Заяви Столтенберга: останні новини

  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг зауважив, що ситуація на фронті в Україні складніша, ніж сподівалися союзники. Він закликав ще більше допомагати Україні. Також він заявив, що держави-члени НАТО продовжать надавати військову підтримку Україні.
  • Столтенберг переконаний, що бойові дії в Україні триватимуть довго. Він схвалює військову підтримку України та вважає, що саме вона буде гарантією суверенітету України. За його словами, підтримка нашої держави з боку Заходу має переконати Владіміра Путіна, що він не здобуде перемогу на полі бою.
  • Генсек НАТО відзначив, що 29 листопада вперше відбудеться засідання Ради Україна – НАТО на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі за участі Дмитра Кулеби. Там погодять рекомендації щодо реформ у сфері безпеки України. Вони стануть для України "дорожньою картою" щодо реформ і кроків, необхідних для приведення у відповідність до стандартів і критеріїв членства в НАТО.