Незламні українські воїни роблять усе можливе для того, щоб втрати ворога якнайбільше зростали, а жовто-синій прапор майорів над усіма нашими містами. Процес триває успішно – герої ЗСУ ліквідовують окупантів, знищують їх техніку та ламають усі плани ворога.

Читайте також Кремлівські пропагандисти придумали фейк про введення в Україну польсько-литовських миротворців

Контроль над кордоном

Як повідомив директор департаменту охорони державного кордону АДПСУ Леонід Баран, Україні вдалося відновити повний контроль над ділянкою кордону протяжністю у 1200 кілометрів. Третина цього показника – кордон з Росією.

Проте, небезпека залишається, тому класичних заходів охорони кордону не достатньо. Зараз продовжуються заходи з детальної перевірки місцевості та облаштовуються додаткові пости,
– підкреслив Баран.

Також він додав, що на цю мить найбільш напруженою є ситуація в Донецькій та Луганській областях. На тій ділянці фронту прикордонники діють разом з іншими підрозділами.

"На Маріупольському напрямку оборону тримають прикордонники Донецького прикордонного загону та Морські прикордонники Маріупольського прикордонного загону", – розповів Баран.

Окрім того, можливі провокації на кордоні з Білоруссю та невизнаним Придністров'ям. Україна готова до підступів ворога та вжила усіх необхідних заходів, у яких може виникнути потреба.

Новини з фронту: коротко про останні події

  • Герої ЗСУ починають йти у контрнаступ на всіх напрямках, включно із Запорізьким. Наші герої роблять усе можливе для того, щоб очистити від рашистів усі українські міста та села.
  • Слідчим ДБР на Сумщині вдалося розкрити важливі документи російських окупантів. Вони доводять наміри Росії захопити всю Україну. Уся інформація наразі вивчається, після чого її передадуть у міжнародні інстанції.
  • Російські окупанти не полишають намірів атакувати українські міста ракетами з моря та із допомогою стратегічної авіації. Особливо напружена ситуація на Півдні, де ворог намагається втримати свої позиції.

Дивіться також – у генштабі Росії спалахнула боротьба за владу: подробиці від розвідки