Окремим пріоритетом є запровадження промислового безвізу. Про це віце-прем'єрка з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина розповіла в інтерв'ю ТСН.

Зверніть увагу У МЗС розповіли, як безвіз вплинув на життя українців

За її словами, це допоможе забезпечити вільний рух української продукції на ринки Європи. До того ж, Україна вже адаптувала своє законодавство до якості та безпеки продукції.

Зараз ми більш впевнені у продукції, яку навіть купуємо в супермаркетах. Тож Україна заслуговує, аби для цих видів продукції ми також мали безвіз,
– підкреслила чиновниця.

На думку Стефанішиної, розблокування підписання угоди про спільний авіаційний простір стане можливим ще до наступного саміту Україна – ЄС. Адже зараз, під час коронакризи – ідеальний час, аби концентруватися на перемовинах та врегулюванні проблемних питань.

Тож коли ситуація з COVID-19 стабілізується, можна буде не лише відновити безвізові умови поїздок, а й підписати угоду, яка стане "авіаційним безвізом", вважає віце-прем'єрка.

Коли Україна отримала безвіз?

11 червня 2017 Україна та ЄС ухвалили рішення про запровадження безвізового режиму. Безвіз для українців діє на мандрівки до всіх країн Європейського Союзу, до кількох країн Європи, що не входять до ЄС, і не діє щодо Великої Британії й Ірландії.