Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Читайте також: "Дуже складна дискусія": Грузинська церква прокоментувала надання автокефалії для УПЦ
Так, спікер грузинського парламенту Іраклій Кобахідзе зазначив, що у трьох країн є спільні виклики, "пов'язані з територіальною цілісністю".
Ми намагаємося спільними зусиллями досягти перетворення наших угод про асоціацію з Євросоюзом в перспективу вступу в ЄС. З цією метою ми маємо ділитися один з одним досвідом реформ, здійснених на шляху інтеграції в західні інститути,
– сказав голова грузинського парламенту.
Водночас голова Верховної Ради України Андрій Парубій підкреслив важливість спільних зусиль в рамках міжпарламентської асамблеї парламентів щодо вступу трьох країн до Євросоюзу та ефективнішій боротьбі у сфері безпеки.
"Коли ми будемо говорити в один голос, наші партнери швидше та краще нас почують. Упевнений, що спільно ми швидше досягнемо нашої стратегічної мети – вступу в ЄС", – наголосив він.
Також голова Верховної Ради нагадав, що Україна вже має свій досвід діяльності Міжпарламентської асамблеї Україна-Польща-Литва.
У її межах створено спільне військове об'єднання – спільний батальйон, який сьогодні допомагає українським військовим здобувати вишкіл європейського рівня та який дозволяє українським військовим робити свій вклад у міжнародну безпеку,
– цитує слова Парубія офіційний сайт Верховної Ради.
До слова, відтепер українці зможуть їздити до Грузії лише з ID-паспортами. Угоду про взаємне скасування візових вимог між двома державами прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе підписали 5 жовтня.