Звісно, що українці не оминули цю подію. Мережа вибухнула жартами щодо візиту лідера Китаю в Москву. 24 Канал зібрав підбірку актуальних мемів.

Дивіться також Що привіз Сі Цзіньпін Путіну: політтехнолог сказав, який варіант для України найгірший

Як українці реагують на візит Сі до Москви

Зокрема, штучний інтелект намалював картину "Путін на колінах перед Сі". І тут вже українців було не зупинити…


Реакція українців / Скриншот


Кумедна реакція у мережі / Скриншот


Дописи у мережі про візит Сі до Москви / Скриншот

У мережі зауважили, що на багатьох світлинах у Путіна різне обличчя. Тож користувачам цікаво, який саме Путін зустрівся з Сі сьогодні.


Який Путін зустрічався з Сі / Скриншот

Також у мережі пожартували про те, що Сі привіз до Москви посилку з Ali Express.


Сі прибув до Москви / Скриншот

Як реагують українці на візит Сі до Москви: дивіться фото

Сі прибув до Москви: головне

  • До Росії 20 березня приїхав китайський лідер Сі Цзіньпін. Це його перший візит до країни-агресорки за 4 роки. Попри це, російський диктатор Володимир Путін навіть не зустрів політика.
  • Зауважимо, що голова КНР стане першим світовим лідером, який зустрінеться з Путіним після того, як Гаазький трибунал видав ордер на його арешт.
  • Під час розмови Владімір Путін заявив, що Китай буцімто зробив потужний крок у своєму розвитку, а китайська система розвитку є доволі ефективною. Диктатор сказав, що ця система "ефективніша, ніж в більшості країн" і він навіть заздрить Китаю.
  • Після зустрічі з російським диктатором Сі Цзіньпін проведе розмову з Володимиром Зеленським. Вона стане першим прямим контактом очільників Китаю та України з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.