Нардепи бойкотуватимуть з'їзд "Голосу"

Політикиня заявила, що більшість членів "Голосу" не братимуть участь у з'їзді партії. Крім того, вони вирішили покинути політсилу.

Читайте також З нами не радились, – Устінова пояснила, чому "Голос" не підтримав призначення Монастирського

За словами Устінової, на партійному з'їзді не будуть представлені 75% місцевих депутатів. Такі умови штучно створила керівниця "Голосу" Кіра Рудик. З'їзд нібито формували виходячи не з кількості партійців, представлених у місцевих громадах, а за їхньою лояльністю до керівництва.

Так, лише 3 представника матимуть змогу бути присутніми і лише один з правом голосу.

Зважаючи на повне ігнорування позиції більшості членів партії, ми бойкотуємо з'їзд та виходимо з членів партії. "Голосу" більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки. Тепер це партія імені однієї людини – Кіри Рудик,
– заявила Устінова.

Вона додала, що тепер "найголовніше – це зберегти команди та людей, а не відбілювати своєю присутністю ганебні вчинки та голосування в приватних інтересах керівництва партії".

Що кажуть про вихід депутатів у "Голосі"?


У політсилі наголосили, що поважають вибір колег. За словами голови фракції Ярослава Железняка, останнім часом спільна робота була недостатньою. Політик наголосив, що нардепи заявили про вихід з партії, проте не з фракції. У "Голосі" сподіваються, що народні обранці продовжать виконувати програму, з якою йшли на вибори.

Коротко про розкол партії