Про це на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, інформує 24 Канал. Він припустив, з чим зараз пов'язаний рух вагнерівців на Бахмутському напрямку.

Деталі Вагнерівці "вийшли" з Бахмута: розвідка Британії розповіла, хто зайшов натомість

За повідомленнями заступниці міністра оборони Ганни Маляр, вагнерівці вивели свої угрупування з Бахмута. Жданов переконаний, що це відбувається з метою перегрупування та доукомплектування, адже терористи зазнали величезних втрат.

ПВК "Вагнера" не дозволять вийти

За повідомленнями Жданова, імовірно, вагнерівців зараз замінюють на десантні підрозділи на деяких відрізках.

До того ж в одному зі своїх інтерв'ю Пригожин заявив, що в нього немає погодження з міністерством оборони Росії про те, що позиції зеків будуть переймати російські регулярні частини.

Згодом з’явилася інформація, що частини "Вагнера", які виходять на перепідготовку, з 1 червня будуть в навчальних центрах поповнювати свої ряди й переходять до міністерства оборони Росії, розповів Жданов.

Так, імовірно, російське керівництво вирішило забрати у Пригожина угрупування і поставити його в один ряд з іншими ПВК міноборони "Ветеран" та "Патріот".

Цікавий хід, але зрозумілий тим, що таких мотивованих бійців не випустять, щоб не дозволити Пригожину розвернути крила за спиною і погрожувати бійцями, що він кудись їх виведе в інші райони. Можливо, їх перекинуть на інші відрізки,
– резюмував військовий експерт.

Жданов припустив плани міноборони Росії на Бахмутському напрямку: дивитися відео

Що відбувається на Бахмутському напрямку: останнє

  • За повідомленнями бійців з Нацгвардії, зараз в місті українські оборонці продовжують розвивати успіхи на флангах, а також працюють по скупченнях живої сили та техніки противника.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що частина "Вагнера" справді виходить з Бахмута, однак це не означає їхній вихід з поля бою. Вони збираються зосередитися на інших фронтах.
  • За повідомленнями Ганни Маляр, противник знизив наступальну активність на Бахмутському напрямку. За останні 2 дні там немає активних боїв – ні в місті, ні на флангах. ЗСУ продовжують виконувати свої оперативні задачі.
  • Аналітики з Інституту вивчення війни підтвердили, що вагнерівці продовжують виходити із Бахмута, натомість замінити їх регулярними військами на цих позиціях буде складно.